Активісти пікетували генконсульство Чехії у Львові

logo
23381_aktivisti_piketuvali_genkonsulstvo_chehij.jpeg


Сьогодні, 14 вересня, близько 20 людей пікетували генеральне консульство Чехії у Львові. За словами активістів, акція протесту – це відповідь на заяву президента Чехії Мілоша Земана, який кілька днів тому в інтерв’ю заявив, що повернути анексований Крим Україні неможливо.

Пікетувальники розгорнули плакати з написом «Прага 1968 – Крим 2014». Активісти певні, що чеський народ, як ніхто інший, повинен знати ціну російської окупації. Пікетувальники передали консулу Чеської Республіки свою заяву, зазначивши, що всі претензії мають лише до Мілоша Земана.

«Це загравання в сторону Російської Федерації і, наскільки нам відомо, воно абсолютно не збігається з позицією чеського народу та уряду, який підтримує санкції проти Росії. Акція є мирною, і ми хочемо, щоби це питання було підняте на рівні чеської амбасади, а також українського МЗС», – зазначив активіст Антон Петрівський.

Організували пікет представники ВГО «Сокіл», ГО «Білі Горвати» та добровольчого руху «ОУН».

Нагадаємо, раніше президент Чехії також заявляв, що на сході України відбувається громадянський конфлікт, без участі Російської Федерації. Мілош Земан неодноразово висловлювався на підтримку Росії, зокрема виступав проти санкцій, які ЄС запровадив проти Москви у відповідь на анексію Криму та конфлікт на Донбасі.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...