Арені Львів – 5 років: понад сотні матчів, картинг і експрес-шлюби

logo
35404_areni_lviv_5_rokiv_ponad_sotni_matchiv_ka.jpeg


За 5 років на Арені Львів провели понад сотню матчів та конференцій, з десяток великих концертів. Тут можна розважитися на картингу та навіть укласти експрес-шлюб.

arena_lviv

29 жовтня 2011 року стадіон урочисто відкрили. Будівництво коштувало майже 3 мільярди гривень. Львів-Арена посів 4 місце в Україні за кількістю глядачів – одночасно тут можуть бути 34 тисячі людей.

Стадіон успішно прийняв Єврочемпіонат. Однак, як тільки поїхали останні футбольні фанати – життя на спортарені завмерло, його фінансування припинилося. Кошти на утримання потрібні не маленькі – понад 15 мільйонів гривень у рік. Аби зрозуміти як бути далі з Ареною Львів знадобилося аж півроку.

Поле, яке довгий час пустувало – тепер ділять аж дві футбольні команди: донецький Шахтар та львівські Карпати. Грає тут і національна збірна.

Читайте: На Львів Арену! – Карпати заманюють вболівальників мегахітом (ВІДЕО)

Календар оренди розписаний на багато місяців наперед. Заробляє і стадіон, і місто. Однак, вистачає не завжди – аби сплачувати усі рахунки доводиться вигадувати нові сервіси. Нещодавно на стадіонній парковці – відкрили картинг. Останнє з нововведень – експрес-шлюб на Арені Львів.

Своєю сценою Арену Львів часто обирає гурт Океан Ельзи. Минулоріч тут відбувся концерт пам’яті Андрія Кузьменка з гурту Скрябін.

У планах же керівництва стадіону – розвинути інфраструктуру навколо спортивного комплексу. Бо поки до арени навіть дістатися складно – стадіон стоїть фактично у чистому полі.

Нагадаємо, футболіст Шахтаря показав, як виглядає Донбас Арена.


Реклама

А поділитися?