Батьківська Рада Львівщини просить Садового ветувати прийняту депутатами Програму розвитку освіти

logo
106774_batkivska_rada_lvivwini_prosit_sadovogo_v.jpeg


ГО «Батьківська Рада Львівщини» оприлюднила відкрите звернення до міського голови Львова, в якому просить його накласти вето на ухвалу сесії Львівської міської Ради від 29.06.2017 «Про затвердження Програми розвитку освіти м. Львова на 2017 – 2020 роки».

На думку авторів звернення, ця ухвала  прийнята з порушенням законодавства та інших нормативно-правових актів, актів ЛМР, не погоджена на громадських слуханнях і не враховує інтересів мешканців.

Подаємо повний текст звернення, яке є у розпорядженні Форпосту:

Відкрите звернення ГО «Батьківська Рада Львівщини» до міського Голови Львова!

Шановний Андрію Івановичу!

Просимо Вас захистити інтереси та права громади Львова, учасників навчального процесу зокрема, Ваших виборців, не допустити порушень вимог Конституції України, положень законодавства про освіту, зокрема, дошкільну середню та позашкільну, законодавства про місцеве самоврядування, Статуту міста, ухвал ЛМР (в тому числі, від 14.07.2016 №908) та:

– призупинити підписування Ухвали сесії Львівської міської Ради від 29.06.2017 «Про затвердження Програми розвитку освіти м. Львова на 2017 – 2020 роки» (питання №34 пленарного засідання 29.06.2017), накласти вето, оскільки вона прийнята з порушенням законодавства та інших нормативно-правових актів, актів ЛМР, не погоджена на громадських слуханнях, не враховує інтересів мешканців.

– винести питання Програми розвитку освіти м. Львова на 2017 – 2020 роки на обговорення на громадських слуханнях, попередньо оприлюднивши оголошення про них на офіційному порталі Львівської міської ради у мережі Інтернет за адресою http://city-adm.lviv.ua та інших засобах інформації;

– погоджену з громадськістю та допрацьовану редакцію Програми розвитку освіти м. Львова на 2017 – 2020 роки оприлюднити на офіційному порталі Львівської міської ради у мережі Інтернет за адресою http://city-adm.lviv.ua та винести на розгляд сесії Львівської міської Ради.

Наголошуємо, що по питанню №34 Порядку денного пленарного засідання ЛМР від 29.06.2017 «Про затвердження Програми розвитку освіти м. Львова на 2017 – 2020 роки» (якою вирішується питання про витрати з міського бюджету на суму майже 100 млн.грн. до кінця поточного року, а загальна сума становить понад півмільярда гривень (595 млн.грн.) не було проведено громадських слухань та консультацій з громадськістю.

Більше того, текст «Програми розвитку освіти м. Львова на 2017 – 2020 роки» в редакції, що розглядалась на Пленарному засіданні 29.06.2017, не була офіційно оприлюднена, з нею, також, не було ознайомлено представників Громадської Ради при Управлінні освіти ДГП ЛМР.

Письмові пропозиції окремих членів Громадської ради на засіданнях Громадської ради не розглядались, їх не було враховано, відповідь щодо розгляду пропозицій на адреси членів Громадської ради не надходила.

Крім того, ГО «Батьківська Рада Львівщини» скеровані електронні звернення від 06.06.2017 на ім’я Голови міста та депутатів ЛМР про те, що при підготовці Програми були допущені порушення законодавства України, а тому ГО просила не приймати зазначено Програму. Однак, жодної відповіді ні на запит про публічну інформацію щодо питань Програми, ні на звернення щодо неприйняття Програми, на адресу ГО «Батьківська Рада Львівщини» з ЛМР не надходило.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...