День сміху: як депутатів Львівської міськради розігрували свого часу на 1 квітня

logo
78648_den_smihu_jak_deputativ_lvivskoji_miskrad.jpeg


Вже завтра люди по всьому світу будуть відзначати День дурня або  Міжнародний день сміху. Цього дня, як правило, кожен намагається смішно розіграти свого родича, друга і просто незнайомих людей. А сайт 032.ua вирішив запитати у депутатів міської ради Львова про розіграш на 1 квітня, який запам’ятався їм на все життя. 

 

Ігор Зінкевич, депутат фракції “Укроп” у Львівській міській раді.

9394856af276b79280d151add2916ccb

“Рівно рік тому відбувся розіграш Андрія Івановича Садового, щодо закриття групи і громадської організації “Варта-1”. Розіграш транслювався на львівському радіо, а в повідомленні звучало, що Андрій Іванович не бачить доцільності в цьому проекті, а я ніби-то погоджуюсь, і 1-го квітня закриваю “Варту-1″. Після цього мені ще 2-3 тижні телефонувало багато людей, які були шоковані цим повідомленням. Тож мусив всім пояснювати, що це був просто розіграш”.

Андріян Гутник, депутат фракції “ВО Свобода” в міськраді Львова.

b_250_0_16777215_00_images_stories_deputaty_6_sklykannya_gutnyk1

Минулого чи позаминулого року працівники «Аквапарку» найняли професійних акторів, які прийшли перевіряти роботу об’єкту, як в програмі Ольги Фреймут, де вона перевіряє якість, чистоту приміщень. І ці актори дві години ходили по «Аквапарку», ніби від цієї телепередачі проводили аудит. Звичайно всі працівники, адміністрація були напружені, дуже переживали. І вже під кінець з’явилися оператори, які розповіли, що це такий першоквітневий жарт.

Валерій Веремчук, голова фракції «Громадський рух «Народний контроль» у ЛМР.

f52331be8f55776de5130a8f26c2fddf

В студентські, шкільні роки дуже багато таких розіграшів було. Я сам, як організатор, зривав викладачам пари, виводив весь потік із пар, вигадувавши різноматні байки. Жив у гуртожитку, тому зі мною друзі теж жартували 1-го квітня. Наприклад, зникала вода в душі, коли вона була дуже потрібна. Дуже яскравого розіграшу не можу згадати, багато всякого смішного та веселого було.

Петро Адамик, депутат фракції Блок Петра Порошенка “Солідарність”.

yl8a9997_148310199132

За часів юності було багато усяких розіграшів. Все було. Друзі так мене жорстко мене розігрвали, що я їздив на вокзал зустрічати неіснуючі поїзди. Ну, а за останній час, я вже таких розіграшів не пригадую.


Реклама

А поділитися?