Деревообробники вимагають прозорих умов закупівлі лісу

logo
derevoobrobniki_vimagajut_prozorih_umov_zakupivli_lisu.jpg


Деревообробники Львівщини вимагають прозорих умов закупівлі лісу. ПП «Скіфи» потребує його безперебійно, бо свою продукцію експортує за ліцензією.

«В нас безвідходне виробництво, з тирси, що в ми отримуємо на виробництві – виробляємо кронштейни для піддона. Ми опалюємо свої сушки. Тому нам безумовно потрібен ліс», –розповів начальник виробництва ПП «Скіфи» Ігор Проць.

Але придбати на біржі необхідну сировину через штучне завищення цін вдається не завжди.

«Коли торги закінчуються в цьому кварталі – піднялися цінуй до певного рівня . На наступних торгах в наступному кварталі лісгоспі змушений починати з цих цін. Тому в кожному кварталі ціна підростає, підростає і підростає», – сказав директор компанії «Паллет Експорт» Ісак Джабагієв.

Та все ж нового положення про реалізацію сировини в уряді затверджувати не поспішають.

«Київ нас не розуміє. Вони хочуть працювати далі по прямих договорах, вони хочуть далі працювати на експорт. Всі хочуть якогось інвестора зі сторони. А наш інвестор, який вже вклав гроші – працює і платить внески», – розповів голова Асоціації деревообробників Львівщини Микола Когут.

На думку підприємців, потрібні регіональні торги у два етапи: спочатку для місцевих виробників, а вже потім – для учасників з інших областей. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

А поділитися?