До «Нової Доби» завітали гості з «Книжкового дворика»

logo
80592_do_novoji_dobi_zavitali_gosti_z_knizhkovo.jpeg


До «Нової Доби» завітали гості з «Книжкового дворика»Працівники цієї книгарні на колесах, що зародилася у Львові, подорожують всією країною, презентуючи книжки, знайомлячи з авторами. Завітали на Книжковий фестиваль і до нашого міста.

– Привезли чимало цікавих книжок, які видаються у Львові та на західній Україні, – відзначає Любов Комачак, ГО «Книжкова толока».Письменниця Ольга Деркачова до Черкас потрапила вперше.

До «Нової Доби» завітали гості з «Книжкового дворика»

– Дуже дивне місто і неймовірно красиве. Коли дізналася, що фестиваль зосереджуватиметься у будівлі філармонії, була вражена і здивована. Але, коли зайшла до будівлі й побачила, як тут все організовано, була приємно вражена. Ідея справді чудова, адже мистецтво – музика й книжки – мають бути разом, – говорить пані Ольга. – Тішить, що завітало стільки людей, багато школярів.

До «Нової Доби» завітали гості з «Книжкового дворика»

Ще один із гостей – львів’янин, поет Богдан Кухта – в своєму рідному місті практикує читання віршів на вулицях.– Спробую показати це й черкащанам. адже автор повинен бути біля людей, а не стояти недосяжно на п’єдесталі.

Відео тут

Теги: черкаси, черкаська область, Книжковий фестиваль, видання, книгарня на колесах, Львів


Реклама

А поділитися?