«Доктор Пі» вдруге не з’явився на судове засідання у своїй справі у Львові

logo
doktor_pi_vdruge_ne_z_javivsja_na_sudove_zasidannja_u_svojij_spravi_u_lvovi.jpg


Андрій Слюсарчук, відомий як «Доктор Пі», сьогодні, 7 липня, не з’явився на засідання у Апеляційному суді Львівської області. У суді мали розглядати апеляцію про скасування вироку псевдолікарю. Він вдруге ігнорує засідання суду, відколи його випустили під підписку про невиїзд. Про це повідомив ZAXID.NET адвокат потерпілих від шахрайської діяльності і медичних експериментів лікаря Андрій Петришин.

Де саме зараз перебуває Андрій Слюсарчук невідомо. За словами Андрія Петришина «Доктор Пі» не здавав закордонний паспорт, відтак не виключено, що він може бути вже не в Україні.

На засідання суду прийшли адвокати обвинуваченого у шахрайстві та незаконній медичній практиці. 

«Слюсарчук передав заяву про те, щоб справу розглядали без його участі. Але згідно з раніше затвердженою ухвалою, він має бути присутнім на розгляді своєї справи. Ми звернемося у прокуратуру з проханням змінити міру запобіжного заходу і повернути його у СІЗО», – розповів Андрій Петришин.

За його словами представники Андрія Слюсарчука сьогодні у суді клопотали про відвід судді Оксани Маліновської-Микич, яка веде справу. Слюсарчук нібито у 1991 році лікував її рідних і, хоч результат лікування, за їхніми словами, був позитивним, вони вважають, що вона може бути упередженою у справі. Адвокати Андрія Слюсарчука також подали клопотання про те, щоб справу розглядали не у Апеляційному суді Львівської області, а у Вищому спеціалізованому суді України, але у цьому їм відмовили.

Нагадаємо, на підставі рішення Оксани Маліновської-Микич 23 червня Андрія Слюсарчука випустили із СІЗО. Тоді Львівський апеляційний суд змінив йому міру запобіжного заходу на час розслідування із тримання під вартою на особисте зобов’язання. Адвокати потерпілих від діяльності Слюсарчука вважають це рішення незаконним і обіцяють звертатися до генпрокуратури з проханням подання до Верховної Ради клопотання про зняття недоторканості з судді.

Апеляцію про скасування вироку повернули у канцелярію і за кілька днів оголосять нову дата її розгляду.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter


Реклама

А поділитися?