Двох лікарів-гінекологів судитимуть за непрофесійність​

logo
119207_dvoh_likariv_ginekologiv_suditimut_za_nep.jpeg


За неналежне виконання своїх обов’язків, що стало причиною погіршення здоров’я пацієнток, лікарів притягнуть до судової відповідальності.

До Яворівського райсуду Львівської області передали справи про халатність двох лікарів гінекологів. Робота цих медиків призвела до погіршення здоров’я їх пацієнток.

Про це інформує інтернет-джерело Depo.ua, – пишуть “Львівські”.

У грудні, 2014 року жінка, що працювала акушер-гінекологом при навності відповідних навичок, досвіду та знань, не провела відповідної діагностики та тестування стану здоров’я своєї пацієнтки під час періоду вагітності. Лікар не діагностувала клінічну невідповідність розмірів плоду та не змінила тактику проведення пологів. Пацієнтка потребувала проведення операції кесаревого розтину. Внаслідок цього у вагітної стався розрив матки, яку згодом довелось ампутувати.

Інший випадок стався у історії роботи медпрацівника цього ж лікувального закладу. Акушер-гінеколог, як лікуючий лікар не провів відповідної діагностики стану породілі та не призначив консультацій з іншим спеціалістом. У жінки згодом виявили обструкцію сечовивідних шляхів, що призвело до припинення роботи правоїх нирки а згодом і до її ампутації.

Зауважимо, що зараз лікарям загрожує покарання у вигляді позбавлення права обіймати фахові посади у медзакладах на 5 років або ж ув’язнення терміном до двох років.

Більше інформацїі за цією темою читайте згодом на “Львівських”.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...