Франковий університет запрошує львів’ян на «Ніч у бібліотеці». Програма

logo
27717_frankovij_universitet_zaproshue_lviv_jan_.jpeg


Захід організовано з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек та в рамках львівської міжбібліотечної ініціативи «Ніч у Львові»
фото:kameniar.lnu.edu.ua

фото:kameniar.lnu.edu.ua

 Захід організовано  з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек та в рамках львівської міжбібліотечної ініціативи «Ніч у Львові»

«Ніч у Львові» відбудеться 29 вересня з 21.00 до  23.00. у головному читальному залі Наукової бібліотеки Франкового університету (вул.  Драгоманова, 5). Музичний супровід проекту – «Мелодія книги» – забезпечуватимуть ансамбль “A capella Leopolis” та Народний камерний оркестр ЛНУ.

За словами керівника прес-центру Франкового університету Тетяни Шемберко,  у читальному залі розгорнуть книжково-документальну виставку рукописних партитур XV – XVІ ст., раритетних друкованих нотних видань та ін., що допоможе поринути у вишукану музичну ретро-подорож сторінками пам’яток із фондів найдавнішої української книгозбірні.

Т. Шемберко додає, що масштабний проект із реконструкції нотних рукописів розпочато за ініціативи директора Наукової бібліотеки ЛНУ ім. Івана Франка у співпраці з мистецькими інституціями та творчими осередками.

Мистецьку атмосферу “Ночі у бібліотеці” творитимуть також настроєві інструментальні твори у виконанні камерного оркестру ЛНУ (керівник – Романа Бурко) та фрагменти із фільмів “Кафедра” і “Створення світла” польського митця Яна Стальони-Добжанського, творча зустріч з яким у Науковій бібліотеці ЛНУ ім. Івана Франка відбудеться також  29 вересня – о 15.00.

За матеріалами газети «День»

Підготувала Оксана Лісна


Реклама

А поділитися?