Голова Львівської облдержадміністрації задекларував ₴4,5 млн готівки

logo
34819_golova_lvivskoji_oblderzhadministraciji_z.png


Голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка особисто не володіє жодним нерухомим та рухомим майном. Квартира у Львові площею 174,6 кв. м, в якій живе його сім’я, належить тещі Ганні Тимченко. Про це повідомляють «Наші гроші. Львів» з посиланням на декларацію голови ЛОДА за 2015 рік, яку Олег Синютка подав до Єдиного держреєстру декларацій.

У декларації Олега Синютки вказано, що його 73-річній тещі також належить автомобіль Honda Accord (2009 року випуску), яким користується дружина Наталія Синютка. Сама ж вона володіє часткою квартири у Івано-Франківську площею 44,6 кв. м і є власницею майже всіх заощаджень родини Синюток.

За 2015 рік Олег Синютка заробив 110,6 тис. грн, із яких 75,5 тис. грн отримав на посаді голови ЛОДА, а 35 тис. грн – на посаді заступника міського голови Львова.

Наталія Синютка задекларувала 28,4 тис. грн зарплати, однак основний прибуток їй приносять вклади у банках – у 2015 році дружина голови ЛОДА отримала 114,85 тис. грн від вкладів у 12 різних банках на загальну суму 590,45 тис. грн.

Олег та Наталія Синютка також задекларували 4,5 млн грн готівки у різних валютах (доларах, євро, польських злотих та угорських форінтах). Із цієї суми Олегові Синютці належать лише 213 тис. грн, усі інші – це кошти дружини.

Наталія Синютка також є власницею 66% ТОВ «Івано-ФранківськАвтоЗАЗ-ДЕУ», основним видом діяльності якого є торгівля автомобілями. Однак це підприємство також займається нерухомістю. Зокрема весною 2016 року це підприємство підписало низку актів про передачу раніше придбаних нежитлових приміщень.

Зазначимо, систему електронного декларування в постійну експлуатацію запустили у ніч на 1 вересня. Термін обов’язкової подачі е-декларацій завершується 1 листопада.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...