Губернатор області звернеться до Андрія Садового з приводу смерті немовляти у пологовому будинку

logo
32052_gubernator_oblasti_zvernetsja_do_andrija_.jpeg


Сьогодні, 17 жовтня, близько сотні львів’ян вийшли на акцію протесту через смерть немовляти у пологовому відділенні 3-ї міської лікарні.

Учасники акції, серед яких переважали матері із новонародженими дітьми, вимагали під будівлею ЛОДА аби влада провела незалежну експертизу щодо цього жахливого інциденту. Однак проблема полягала у тому, що пологовий будинок на вул.Раппапорта підпорядковується міській владі, а не обласній. 

Втім, губернатор області Олег Синютка пообіцяв допомогти небайдужим львів’янам, які сьогодні прийшли на протест під будівлю ЛОДА. Чиновник запевнив, що буде звертатись до міського голови Львова і обласної прокуратури щодо цього питання. 

Я звернуся із офіційною заявою до міського голови Львова Андрія Садового

“Я звернуся із офіційною заявою до міського голови Львова Андрія Садового щодо цього жахливого інциденту у пологовому відділені на Раппапорта. Крім того, щодо цього конкретного випадку я буду звертатись в обласну прокуратуру”, – запевнив Олег Синютка. 

Нагадаємо, як повідомляв раніше сайт 032.ua, сьогодні, 17 жовтня, у Львові відбувся пікет через смерть дитини у пологовому будинку.

Читайте також на нашому сайті: до завершення розслідування лікар Оксана Колодій не прийматиме пологи.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...