Хабарник з Львівської міськради брав гроші і за сміття

logo
40147_habarnik_z_lvivskoji_miskradi_brav_groshi.jpeg


Частина неправомірних дій начальника житлового управління Львівської міськради Юрія Гольця, якого затримали на хабарі, була пов`язана з вивезенням сміття

Про це сказав під час брифінгу військовий прокурор Західного регіону Олег Сенюк, повідомляє “Укрінформ”.

“Військова прокуратура та СБУ відстежували діяльність начальника управління житлового господарства Львівської міськради Юрія Гольця від січня 2016 року. Впродовж цього часу було зафіксовано два факти отримання ним неправомірної вигоди, які стосувались укладення договорів з комерційними фірмами. Прокуратура також має докази того, що частина неправомірних дій Гольця пов’язана з вивезенням сміття зі Львова”, – зазначив Сенюк.

Як сказав військовий прокурор, усі матеріали справи 18 листопада передадуть до суду, який обере міру запобіжного заходу для чиновника. Зараз він перебуває під вартою.

Йому мають оголосити підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди, поєднане з вимаганням).

Обшуки у кабінетах першого заступника міського голови Львова Віктора Пушкарьова та Юрія Гольця відбувались у рамках розслідування однієї справи.

Нагадаємо, що працівники військової прокуратури Західного регіону спільно з СБУ затримали начальника управління житлового господарства Львівської міськради Юрія Гольця під час отримання 80 тис. грн хабара.

Все по темі


Реклама

А поділитися?