Контрабандний бум «Apple Iphone 7»: митники лише за тиждень вилучили 17 нелегальних телефонів

logo
26991_kontrabandnij_bum_apple_iphone_7_mitniki_.jpeg


Як повідомили у прес-службі Головного управління ДФС у Львівській області, 27 вересня громадянин України, повертаючись зі США рейсом «Стамбул-Львів» через митний пост «Львів – аеропорт», обрав смугу руху спрощеного митного контролю «зелений коридор». Під час огляду багажу в нього було виявлено сховані серед особистих речей 3 мобільні телефони іPhone 7.

Ще один випадок незаконного переміщення іPhone 7 митники зафіксували 27 вересня на митному посту «Львів – поштовий», під час оформлення посилки яка надійшла зі США на адресу жителя Ужгорода. Новий, у комплекті з аксесуарами та заводській упаковці I-Phone 7, митники знайшли посеред кави та косметики. Згідно митної декларацією відправник заявив, що пересилає лише косметику та іграшки.

Складено протоколи про порушення митних правил, телефони вилучено, справи скерують до суду.

До слова, кількома днями раніше, 22 вересня, у пункті пропуску «Шегині» (Львівська область) митники вилучили у жителів Рівненщини 13 контрабандних смартфонів «Apple Iphone 7». Під час перевірки мікроавтобуса Ford, яким керував 26-річний житель Рівного, в салоні знайшли приховані 6 «Apple Iphone 7 128 GB».

Того ж дня на пішому переході «Шегині – Медика», у п’ятьох жителів Рівненщини, які поверталися з Польщі в Україну, виявили і вилучили ще 7 смартфонів «Apple Iphone 7», котрі вони намагалися контрабандним шляхом перевезти в Україну.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...