Львів’ян попереджають про тимчасову зміну руху до Рави-Руської

logo
40321_lviv_jan_poperedzhajut_pro_timchasovu_zmi.jpeg


Учора, 17-го листопада, розпочали ремонтні роботи на автодорозі Рава-Руська – Яворів – Судова Вишня. Рух транспорту на ділянці м. Судова Вишня – Бортятин буде тимчасово змінено.

З 17-го листопада на автомобільній дорозі Р-40 Рава-Руська-Яворів-Судова на ділянці м. Судова Вишня – Бортятин автотранспорт їздитиме почергово однією смугою (у реверсному режимі) у зв’язку з проведенням ремонту, – інформує Служба автомобільних доріг у Львівській області.

Ремонтні роботи здійснюватиме підрядна організація ТзОВ «Автомагістраль-Південь». Завершити планують до 1-го грудня 2016 року.

Водіїв та перевізників просять врахувати цю інформацію при плануванні поїздок.

Нагадаємо, дорога Р-40 Рава-Руська – Яворів – Судова Вишня увійшла до списку найгірших доріг Львівщини, який склали на початку листопада 2016 року працівники Головного управління Національної поліції у Львові та Служби автомобільних доріг.

Довідка. Служба автомобільних доріг у Львівській області є балансоутримувачем доріг загального користування Львівської області, крім доріг комунальної власності. Служба доріг здійснює організацію утримання в належному технічному стані мережі автомобільних доріг загального користування Львівської області шляхом укладення договору підряду з організаціями, на які покладається обов’язок належного виконання робіт з ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг в межах виділеного бюджетного фінансування.

Опублікувала Людмила Рубцова 


Реклама

А поділитися?