Львів’ян запрошують у паломництво до Святогірського монастиря на Золочівщині

logo
lviv_jan_zaproshujut_u_palomnictvo_do_svjatogirskogo_monastirja_na_zolochivwini.jpg


Паломницька поїздка до Святогірського чоловічого монастиря Положення Ризи Богородиці відбудеться наступної п’ятниці, 15 липня

Львівський деканат УАПЦ організовує паломницьку поїздку в Святогірський чоловічий монастир Положення Ризи Пресвятої Богородиці у Влахерні, що між селами Ушня і Білий Камінь Золочівського району «урочище Свята Гора» з нагоди престольного празника головного монастирського храму. Про це повідомляє сайт “Духовна велич Львова”.

Виїзд – о 08.30 (автобус від Порохової вежі), вартість поїздки – 70 гривень.

Для запису чи довідок можна звертатися у Свято-Успенський кафедральний собор УАПЦ м. Львів (вул. Руська 5) або за контактними телефонами: 0671959714 – Олег, 0960306120 – о. Микола.

Довідка. Місцем, де об’явилась Діва Марія, є Свята Гора, яка розташована за 60 км на схід від Львова між селами Білий Камінь та Ушня Золочівського району. На її вершині 6 вересня 1948 року три дівчинки та юнак стали свідками появи Божої Матері, а опісля на Горі забило джерельце. Старанням митрополита Макарія у 2002 році споруджено гарну криницю, де вірні мають змогу постійно набрати цілющої води. З 2002 року розпочалося будівництво літнього (відкритого) храму Положення Ризи Пресвятої Богородиці. Того ж року розпочато будівництво монаршого монашого дому. У співслужінні понад 120 священиків Львівської та Рівненсько-Волинської єпархій новозбудована церква була освячена 15 липня 2008 року в день престольного празника та 10-ту річницю проведення піших прощ.

Loading…

lito1

Статті пов’язані мітками

Loading…

А поділитися?