Львів’яни вже подали на громадський бюджет понад 100 проектів

logo
131163_lviv_jani_vzhe_podali_na_gromadskij_bjudz.jpeg


Прийом заявок на участь у конкурсі триває ще два дні до кінця дня 15-го вересня.

На сайті громадського бюджету Львівської міськради станом на 13:45 13-го вересня зареєстровано 106 поданих проектів, що претендують на загальну суму майже 67 млн грн. 

Найбільше проектів стосуються освіти – 29, спорту – 25 та комунального господарства – 17. Решта категорій набрали менше десяти проектів. Жодного проекту поки що не надійшло у категоріях «телекомунікації, зв’язок та ІТ» та «транспорт». 

«Зверніть увагу: найпоширенішою технічною помилкою є відсутність або неправильне заповнення підписного листа! Підписний лист повинен бути встановленої форми, усі поля для підписантів є обов’язковими для заповнення. На підтримку малого проекту необхідно подати не менше 25 підписів, а на підтримку великого проекту не менше 50 підписів мешканців Львова! Завантажити бланк підписного листа можна тут», – йдеться на сторінці громадського бюджету Львова на Facebook.

Серед усіх поданих проектів 88 малих на суму від 50 до 500 тисяч та 17 великих на суму до 3 млн грн. За оцінкою відділу громадського партнерства, для перемоги великим проектам необхідно буде набрати не менше тисячі голосів,  для малих проектів — не менше двохсот. Кожен район міста гарантовано отримає по 2 млн грн на малі проекти. Загальний бюджет конкурсу складає 20 млн грн. 

Минулого року подалися 245 проектів. З них 67 профінансовані, 20 проектів уже реалізовані.

Зоя Красовська


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...