Львів’янин вилив у смітник усе скисле молоко, яке було в супермаркеті

logo
119221_lviv_janin_viliv_u_smitnik_use_skisle_mol.jpeg


Про неякісний чи протермінований товар, на який без проблем можна натрапити на прилавках наших крамниць, пишуть-говорять давно і багато. В кращому випадку, якщо вам все ж непощастило купити зіпсутий продукт, повернуть гроші. Але львів’янин Сергій Кошовий пішов далі – він не лише висловив претензії адміністратору супермаркету за кисле молоко, а й перевірив усі пакети, які були на прилавку. Молоко всюди було зіпсуте (хоч термін придатності на пакетах був дійсний) і чоловік спокійно вилив його у смітник, щоб не постраждали інші покупці, про що написав у Fаcebook.

«Магазин «Близенько», скисле молоко і безвідповідальний адміністратор! Як виявилось, у покупця більше повноважень на перевірку товару, ніж у адміністратора!

Суть: приходить чоловік в магазин і приносить скисле молоко, яке щойно придбав. Гроші йому повернули, але товар не зняли з прилавка. І таких претензій за день було багато. Прийшов і я з таким самим молоком, але грошей не хотів їхніх, натомість перевірив все молоко даної партії, що було на прилавку, розрізаючи кожний пакет.

З виступами, але молока після мене там не лишилось. Не розумію, чому люди мають купувати ту продукцію, навіть з нормальним терміном придатності», – емоційно написав чоловік.

У коментарях користувачі соцмережі пишуть, що таке стається часто і не лише у цьому супермаркеті, але вчинив він не зовсім вірно. Мовляв, цим мало б займатися управління захисту прав споживачів, адже за таке йому можуть «закинути» дрібне хуліганство. 


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...