Львівська вулиця і далі носитиме ім‘я радянського генерала

logo
106410_lvivska_vulicja_i_dali_nositime_im_ja_rad.jpeg


Депутати Львівської міської ради не проголосували за перейменування вулиці Дмитра Карбишева на вулицю Віденську, – пише dyvys.info.

За версію радянських істориків, яка сьогодні не знаходить підтвердження, генерал Карбишев потрапивши у полон до нацистів відмовився переходити до них на службу за що був закатований у концтаборі. Отримав посмертно звання Героя Радянського Союзу за вірність присязі. Втім міським депутатам не сподобалася нова назва вулиці. Кілька міських обранців заявили, що нова назва не менш абсурдна ніж теперішня. Депутат  Андрій Шевців закликав зняти питання з порядку аргументувавши, що заперечення має місцевий храм.

Як пояснив депутат Ігор Дякович, були запропоновані варіанти – Красучинська, Братів Дужих, Юрія Клена, Віденська, академіка Карпенка. До цих назв були подані обґрунтування. В результаті онлайн-голосування найбільше голосів отримали назви «Братів Дужих» – 728, та «Віденська» – 450. За результатами громадського інтернет-обговорення комісія все ж обрала назву «Віденська».

В результаті депутати не проголосували ні за перенесення питання, ні за перейменування вулиці.


Реклама

А поділитися?