Львівському театру ім. Лесі Українки оновили художньо-керівний склад

logo
119961_lvivskomu_teatru_im_lesi_ukrajinki_onovil.jpeg


П’ятниця, 11 серпня 2017, 13:19, Юрій Семашко

Відтепер у театрі нові керівники художньо-постановчої частини, літературно-драматургічної, помічниця режисера і три художники.

Про це повідоомила прес-служба Міністерства культури України.

За результатами заслуховування конкурсних пропозицій учасників конкурсу на заміщення вакантних посад художньо-керівного складу Львівського академічного драматичного театру імені Лесі Українки, що відбулися 8 та 9 серпня, комісія прийняла рішення. Відтак, переможцями конкурсу можна вважати:- на заміщення вакантної посади завідувача художньо-постановочної частини Доброні Андраша Степановича;- на заміщення вакантної посади керівника літературно-драматургічної частини Данчук Оксану Володимирівну;- на заміщення вакантної посади помічника режисера Ілюк Світлану Миколаївну;- на заміщення вакантної посади художника по світлу Чайковського Андрія Олександровича;- на заміщення вакантної посади художника-оформлювача Лісничу Наталію Михайлівну;- на заміщення вакантної посади художника-конструктора Солов’юк Вікторію Володимирівну.

Нагадаємо, у липні оголосили також конкурс на заміщення вакантної посади директора-художнього керівника театру, що триває до кінця серпня.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...