Мер Львова обговорив з представниками МВФ реалізацію інвестиційних програм в місті

logo
37390_mer_lvova_obgovoriv_z_predstavnikami_mvf_.jpeg


Міський голова Львова Андрій Садовий провів зустріч з фахівцями Європейського Департаменту МВФ з проведення консультацій за статтею IV Угод МВФ. Сторони обговорили питання розвитку міста та реалізації державних і місцевих інвестиційних програм, а також шляхи подолання економічної кризи в країні. Окрім цього, на зустрічі йшлося про співпрацю Львова з бізнес-колами, а також міста з урядом щодо децентралізації, повідомляє прес-служба міської ради.

«Ми часто приїжджаємо в Україну, але зазвичай залишаємось у Києві, адже більшість наших перемовин відбуваються саме там. Натомість, сьогодні ми тут, аби  зустрітися з представниками місцевої влади й бізнес-кіл та обговорити їхнє бачення економіки, труднощів у її реформуванні та шляхів їх подолання», – зазначив керівник місії Рон ван Роден.

Представники МВФ запевнили, що Україні не потрібно зупинятися в економічному розвитку та втіленні реформ в життя. «Думаю, що у Львові справи йдуть краще. Цьому сприяє близькість до Європи та реалізація численних проектів з розвитку міста, зокрема – через співпрацю з представниками бізнесу», ― додав Рон ван Роден.

Міський голова Львова розповів делегації про виробництво електротранспорту та автобусів у Львові, відзначив динамічний розвиток ІТ-сфери в місті, розповів про втілення місцевого проекту «Розумний район» та зацікавлення закордонних компаній у веденні бізнесу на території Львова та області.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...