Мер Львова призначив службове розслідування через транспортний колапс на Різдво

logo
55793_mer_lvova_priznachiv_sluzhbove_rozsliduva.jpeg


Міський голова Львова Андрій Садовий призначив службове розслідування, щоб зясувати причини масового невиїзду автобусів на маршрути під час різдвяних свят.

Мер доручив директору департаменту житлового господарства та інфраструктури Сергію Бабаку оприлюднити результати розслідування.

«Коли закінчиться службове розслідування стосовно невиїзду великої кількості транспорту на лінії, ми оприлюднимо результати. Треба з’ясувати, які причини невиїздів. Львів’яни чекають відповіді на питання, що сталося в січні з транспортом», – сказав Садовий під час наради в ЛМР 18 січня.

Нагадаємо, починаючи з 6 січня у Львові виникли значні перебої в роботі громадського транспорту. На маршрути виїздили менше половини, а часом лише 15-20% автобусів. Самі перевізники це пояснюють сильними морозами, через що автобуси масово виходили з ладу.

Додамо, що в січні мерія оголосила конкурс на 46 маршрутів. У нових довогорах планують передбачити штрафи за невиїзд автобусів на мрашрути, проте точної суми штрафу поки не називають.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...