Меру Львова й «Самопомочі» стали довіряти менше. Результати дослідження

logo
36002_meru_lvova_j_samopomochi_stali_dovirjati_.jpeg


Оцінка українцями діяльності Андрія Садового та «Самопомочі» стала нижчою, порівняно з початком літа 2016 року. Такий висновок можна зробити з огляду результатів широкомастштабного соціологічного дослідження, що регулярно проводять в Україні на замовлення Міжнародного республіканського інституту (IRI) за підтримки Уряду Канади.
фото: УНІАН

фото: УНІАН

За результатами  «Публічного опитування мешканців України», проведеного серед українців у вересні-жовтні 2016 року, у відповідь на питання, якої вони думки про високопосадовців і політиків України, мера Львова Андрія Садового дуже позитивно оцінили 4% українців, більш ніж позитивно – 21%, менш ніж позитивно – 26%, дуже негативно – 29 %. Крім того, 5% зазначили, що вперше чують про нього, а 15% – утрималися від відповіді.

Якби вибори були призначені на цю неділю, за «Самопоміч» проголосувало б 5 % українців.

Тим часом, у травні-червні показники були вищі: Андрія Садового визнали гідним довіри 5% українців і оцінили більш ніж позитивно – 28%, менш ніж позитивно – 22%, негативно – 26%. 6% опитуваних взагалі не чули про мера Львова, а 13% утримались.

Проголосувати за «Самопоміч» у травні-червні були готові 9%.

Таким чином, «Самопоміч» за 3 місяці втратила 4% в оцінках громадян України, а позитивна оцінка діяльності Андрія Садового знизилась на 8%.  

Підготувала Людмила Рубцова

А поділитися?Вам має сподобатись...