Міська рада Кракова проситиме Львів повернути церкви римо-католицькій громаді

logo
23003_miska_rada_krakova_prositime_lviv_povernu.jpeg


У середу, 14 вересня, депутати Краківської міської ради під час сесії голосуватимуть за прийняття спеціального звернення до Львівської міської ради, інформує портал Onet.pl. У цьому документі польські обранці проситимуть владу Львова повернути Львівській Архідієцезії Римсько-Католицької Церкви в Україні низку культових будівель в місті.

«Рада міста Кракова звертається до влади партнерського міста Львова до прийняття позитивного рішення, щоб повернути Архідієцезії Римсько-Католицької Церкви в Україні  церкву св. Марії Магдалини, будинків парафії святого Антонія, церкви Матері Божої Громничої (сьогодні – церква Стрітення Господнього на вул. Винниченка,30 – ред.), який прилягає до Львівської митрополичої курії. Повернення законним власникам конфіскованих комуністами релігійних об’єктів регулюють відповідні положення, ухвалені українською владою», – йдеться у проекті звернення, яке планують ухвалити депутати Кракова.

Як інформував ZAXID.NET, ще у 2011 році релігійна громада Львівськоїй Архідієцезії РКЦ скерувала до Київського господарського суду позов з вимогою повернути їй церкву св. Марії Магдалини на вул. Степана Бандери, 10.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...