Міська рада ще раз змінила ухвалу про вивезення сміття

logo
105812_miska_rada_we_raz_zminila_uhvalu_pro_vive.png


Міська рада створила власний проект ухвали про організацію вивезення сміття.

Голова Львова врахував попередній офіційний лист Олега Синютки і новий проект ухвали, який обласний голова подав сьогодні на сесію міськради. І в результаті погодив попередній проект ухвали «Про організацію вивезення твердих побутових відходів у м. Львові на період до 30.06.2019». Його сьогодні розробила робоча група у ЛМР.

В проекті прибрали пункт про визнання Садовим своєї роботи незадовільною і обмежили термін ОДА на володіння функціями вивезення та утилізації сміття на 2-річний термін.

«Львівські» нагадують, що в останньому варіанті угоди від Синютки, функції фактично передавались Львівській ОДА безстроково.

Садовий натомість пристав на вимогу видати з місцевого бюджету обласному субвенцію у розмірі 150 000 000 (сто п’ятдесят мільйонів ) гривень на вивезення та захоронення твердих побутових відходів. А також щорічні виплати коштів у сумі 300 000 000 (триста мільйонів) гривень – на 2018 рік та 150 000 000 (сто п’ятдесят мільйонів) гривень – на 2019 рік. Але перерахунок вказаної суми буде здійснюватись рівними щомісячними платежами до 10 числа кожного поточного місяця протягом 2017 року, а не за 14 днів як вимагав Синютка.

Також останнім нововведенням є те, що Садовий викреслив пункт про договори з сміттєпереробними заводами.

До решти, баталія між двома головами триває вже тиждень. І жоден з керівників не хоче поступатись.

Більше інформації по цій темі читайте згодом на «Львівських».


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...