На автовокзалі Верховини обраховують пасажирів

logo
35994_na_avtovokzali_verhovini_obrahovujut_pasa.jpeg


Про це днями розповів на своїй сторінці в одній із соцмереж львів’янин Юрій Атаманюк, котрому довелося скористатися послугами автопідприємства,  пишуть Версії з посиланням на сайт Верховини.

   “Слухайте шо, касири на автостанції у м.Верховині знову займаються шахрайством, – пише пан Юрій. У квитку пишуть ту суму, яка повинна бути, а в пасажира беруть заокруглену. Наприклад, сьогодні я попросив квиток до Коломиї. Касир вибила і мовчить. Питаю – скільки? Відповіла: 33 гривні. Заплатив і поїхав. В автобусі глянув, що написано 32.24. Мене це страшно обурило. Проблема не в тому, що мене обрахували на 76 копійок, не збіднію, а в тому, що тут ніяк не викорінять шахрайство, з яким я не зустрічався на жодній автостанції в Україні. За день проходять сотні і тисячі пасажирів. Хоча не всі купують квитки, але попри те можна уявити, скільки на цьому шахрайстві наживаються щомісяця. Я би це простив, якби ці гроші використали на укладку асфальту на площі автостанції, але ж насправді там у дощову погоду скрізь калюжі. Отож, будьте обережні на автостанції Верховини, а я завтра звернуся в “Івано-Франківське обласне підприємство автобусних станцій” і попрошу пояснень, – зауважив гість Верховини.”

Варто зазначити, що адміністрація головного інтернет-порталу м.Верховина довгий час тримала під пильним контролем ситуацію на автовокзалі. Ми неодноразово публікували статті, де розкривали суть наболілої проблеми. На певний час ситуація ніби покращилася, однак, як свідчать факти, касири надалі почали зловживати службовим становищем. І якщо нахамити пасажирам вони в більшості випадків стримуються, то обманути їх на гроші совість позволяє…


Реклама

А поділитися?