На Львівщини офіційно визначили три ділянки під сміттєпереробний завод

logo
38142_na_lvivwini_oficijno_viznachili_tri_dilja.jpeg


На Львівщині знайшли три земельні ділянки, де потенційно може розміщуватись сміттєпереробний комплекс. Про це під час брифінгу заявив голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, передає кореспондент Львівського порталу.

земля

Як зазначив голова ОДА, підготовлено три земельні ділянки, на які розроблено технічні документації:

Земельна ділянка у Яворівському районі (12,8 га на території де порушені гірничо-хімічною промисловістю землі). Виготовлена технічна документація землеустрою і паспорт об’єкту.
Земельна ділянка у Миколаївському районі, місто Новий Розділ (15 га на території, де порушені гірничо-хімічною промисловістю землі). Розроблено детальний план території.
Земельна ділянка поблизу села Брониця Дрогобицького району (3 га на території поруч із існуючим сміттєзвалищем). Прийнято рішення селищної ради про виділення земельної ділянки, опубліковано заяву про наміри.

Як повідомив Олег Синютка, вже підготовлено відповідну документацію для оголошення конкурсу на визначення інвестора для будівництва сміттєпереробного комплексу, одна з умов якого буде представлення готового проекту заводу. Також очільник Львівщини заявив про те, що до 10 грудня мають намір оголосити конкурс на будівництво сміттєпереробного комплексу на запропонованих земельних ділянках.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...