Неміч Садового: від львівського сміття відмовилися і на Дніпропетровщині

logo


Рішення про заборону ввезення сміття з інших регіонів ухвалили на сесії Синельниківської міської ради.

Зокрема мова йде про львівські тверді побутові відходи, що після пожежі на Грибовицькому звалищі розвозяться по інших регіонах України згідно укладених договорів, повідомляють “Події Дніпра”.

“При розгляді питання виявилося, що це якась” бюджетна програма “. Ось тепер виникає питання: що це за програма, яка фінансується з держбюджету, і передбачає переміщення сміття на відстані понад тисячу кілометрів ?! Хто це придумав і навіщо?!”, – заявив депутат Дніпропетровської обласної ради, перший заступник голови облради Святослав Олійник.

Рішенню міської влади передували численні протести жителів сіл, що знаходяться неподалік полігону для утилізації твердих побутових відходів КП “Еко-Дніпро”. Так, у ніч з 14 на 15 вересня мешканці Синельникового перекривали дорогу, щоб перешкодити завезенню сміття на місцеве нелегальне звалище.

Читайте також: Київ потопає у смітті

Дещо раніше, 12 вересня, кілька десятків жителів Діївки зупинили рух на київській трасі на знак протесту проти ввезення сміття зі Львова на полігон “Еко-Дніпро”. За їх словами, за останні два місяці кількість непотребу за рахунок його доставки із західних регіонів країни зросла майже вдвічі, і мешкати поряд зі звалищем стало просто неможливо.

Після цього заступник мера Дніпра Михайло Лисенко пообіцяв, що львівське сміття більше не возитимуть в Дніпро.

Як писав “Знай.ua”, Андрій Садовий заявив, що найбільше сміттєзвалище міста підпалили навмисно, аби поховати Львів у відходах і “поставити його на коліна”.

А поділитися?