П’ять тисяч гривень подарували бабусі на столітній ювілей

logo
101046_p_jat_tisjach_griven_podaruvali_babusi_na.jpeg


Сьогодні, 19:37

П'ять тисяч гривень подарували бабусі на столітній ювілей

Днями у Львові продовжили хорошу традицію вітати довгожителів. Свій сотий день народження відзначила мешканка Сихівського району міста.

До неї з вітаннями завітали працівники управління соціального захисту міста та вручили їй грошову допомогу, а також пам’ятну медаль ім. короля Данила Галицького. Загалом цьогоріч уже п’ятеро містян-довгожителів відзначили свої уродини. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

Так свій сотий день народження відзначила мешканка Сихівського району Мельник Ольга Іванівна. З привітаннями ювілярку відвідали працівники управління соціального захисту Львівської міської ради та вручили вітальний лист від міського голови, а також одноразову матеріальну допомогу у розмірі 5 000 грн. й пам’ятну медаль ім. короля Данила Галицького.

У 2017 році 11 мешканців міста Львова відзначатимуть свій 100 літній ювілей, і п. Ольга є першою з їх числа. Відповідно до розпорядження міського голови від 14.12.2016 № 693 «Про надання одноразової матеріальної допомоги особам, яким у 2017 році виповниться 100 і більше років» іменинникам з міського бюджету виплачується одноразова матеріальна допомога у розмірі 5 000 грн.


Реклама

А поділитися?