Перипетії довкола списаної техніки у Львівській міськраді

logo
109010_peripetiji_dovkola_spisanoji_tehniki_u_lv.jpeg


19657442 1295239413906790 5424624962709783233 nФото: Любомир Босаневич. Списана технікаВ управлінні «Секретаріат Львівської міської ради» вирішили списати кілька одиниць техніки. Про це повідомив депутат ЛМР Любомир Босаневич. «Ось таку “стару” техніку управління “Секретаріат Львівської міської ради” сьогодні списує», – написав депутат на своїй сторінці у Фейсбук, додавши на підтвердження своїх слів фото.

Також Любомир Босаневич розповів про ще два «промахи керівництва ЛМР». «За останні кілька місяців ми з моїм помічником зауважили у міській раді певну тенденцію… на коридори різних поверхів виставляють меблі і офісну техніку (моделі як старого зразка, так і сучасні).. все це добро, придбане, очевидно, за бюджетні гроші (придбане за свої кровні всі під ключ ховають) стоїть без нагляду тиждень чи місяць, припадає пилом і ніби просить – “бери, що подобається і винось”. Я людина любопитна.. і вже знаю, що частина з цих речей перекантовується на коридорах, бо в кабінетах йде ремонт, після закінчення якого частина повернеться на своє місце… а решта піде на списання, бо вже не буде пасувати до нового кольору стін, або мишка в комп’ютері не працює..

Оцими списаними меблями і технікою ми й зацікавилися, бо серед того, що списують, є досить пристойні речі придатні для подальшого використання, які з вдячністю би прийняли різні комунальні заклади, школи, інтернати, лікарні і військові на Сході, які потребують як офісну техніку так і столи, стільці та інше офісне причандалля і не мають коштів щоб його придбати (при чому це ж знову бюджетні кошти).

Крім того, як підтвердили інші відвідувачі ЛМР, при виході з будівлі з великогабаритними вантажами жодного разу охорона не поцікавилась, що і хто виносить чи вивозить. А це означає – я навіть боюсь писати що… Так само ж і з тими речами, які можна вносити… а це безпека працівників та відвідувачів. Ми ж повинні дбати про безпеку не лише у сесійні дні, а 365 днів на рік.. чи не так?

Може хто знає чи є в новій структурі ЛМР посада серед основних функцій якої є обов’язки головного завгоспа міської ради і яка б мала повну картину цих всіх контрольованих і безконтрольних переміщень матеріальних активів?» – написав Любомир Босаневич.

Водночас, на інформацію від Любомира Босаневича відповів начальник управління «Секретаріат ради» Юрій Лукашевський. «Пане Любомире, а в чому сенсація? Техніка справді стара і не використовується. Так, справді утилізовуємо, щоб не захаращувати кабінети працівників та постійних комісій зайвим хламом. Наголошу на слові утилізовуємо, тобто передаємо відповідному підприємству, яке її розбирає на вторсировину. Тож що тут не так ?»

До слова, пост депутата про списання комп’ютерної техніки викликав чималий резонанс у соцмережі. Передати техніку пропонують комунальним закладам.


Реклама

А поділитися?