Під дитячим майданчиком у Львові хочуть збудувати паркінг: мешканці проти

logo
80608_pid_ditjachim_majdanchikom_u_lvovi_hochut.jpeg


Сьогодні, 7-го квітня, виконком Львівської міської ради затвердив склад погоджувальної ради, яка має узгодити зміни до детального плану території в межах вулиць Левицького, Кониського, Академіка Павлова, Тершаковців.фото ілюстративне: brovary.pravo-znaty.org.ua

фото ілюстративне: brovary.pravo-znaty.org.ua

“Згідно з цим детальним планом, передбачалася реконструкція будівлі під готель по вулиці Левицького і облаштування підземного паркінгу під існуючим дитячим майданчиком. Відповідно, мешканці були категорично проти, – уточнив начальник відділу громадського партнерства ЛМР Орест Файфурка. – І взагалі вважають недоцільним будь-яке будівництво на території цього дитячого майданчика”.

Також на цій території розташовано кілька будинків-пам’яток архітектури, тож мешканці побоювалися їхнього руйнування внаслідок будівництва. Із зауважень також надходили скарги на можливе недотримання будівельних норм щодо інсоляції – освітлення приміщень і території, відстані наземних і підземних гаражів до житлових будинків.

Відповідно до процедури містобудування, створено погоджувальну раду у складі 25-ти осіб. Вона має вирішити спірні питання та передати оновлений проект на розгляд виконкому. Більшість складу ради – місцеві мешканці, а також профільні посадовці Львівської міськради. Засідання погоджувальної ради відбудеться в понеділок 10-го квітня.

Підготувала Зоя Красовська


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...