Поліція накрила банду самогонщиків-рецидивістів

logo
116745_policija_nakrila_bandu_samogonwikiv_recid.jpeg


У злочинній організації було більше тридцяти осіб.

Про це Варіантам стало відомо з власних джерел в Управління захисту економіки (УЗЕ) Національної поліції України у Львівській області.

Правоохоронці за процесуального керівництва прокуратури області викрили діяльність злочинної організації, члени якої створили мережу міні-заводів із виробництва алкогольних напоїв промисловими масштабами потужністю біля 40000 пляшок за добу.

Викрито 3 незаконні виробництва у Львівській та Закарпатській областях, облаштовано перевантажувальні склади виготовленого фальсифікату у Львівській, Волинській та Закарпатській областях. Вилучено лінії для незаконного виробництва фальсифікату алкоголю, понад 80 тонн спирту, більше 76000 одиниць фальсифікованої алкогольної продукції різних торгових марок. Збували алкоголь у всіх прикордонних районах Західного регіону держави.Попереджено потряпляння на споживчий ринок фальсифікованої горілки на суму понад 30 млн.грн.

За результатами проведених оперативно-слідчих заходів встановлено злочинну схему, що використовувалась для виготовлення алкоголю промисловим шляхом, зберігання та збуту партій фальсифікату алкогольної продукції.Встановлено, що організаторами злочинної схеми являються раніше судимі мешканці м.Львова, 1993 і 1990 років народження.

Для безперебійного процесу виробництва та збуту фальсифікату залучено понад 30 осіб: жителів Львівської, Івано-Франківської, Закарпатської, Рівненської та Волинської областей. Незаконні виробництва працювали у закритому режимі, робочі працівники завозились для проведення роботи безвиїзно, вахтовим методом.Цехи для незаконного виробництва обладнали у с.Милошовичі Пустомитівського району Львівщини, у Стрию (вул. Промислова,10),с.Кольчино Мукачівського району Закарпатської обл. Перевалочні майданчики обладнали у Мостиському та Сокальському районах Львщини, по одному на Волині та Закарпатті.У процесі реалізації припинено канали постачання значних партій спирту для потреб зазначених міні-заводів з незаконного виробництва промисловими масштабами фальсифікату алкоголю, у ході яких вилучено 53 тонн спирту.Так, на вул.Бузковій у Львові під час перевантаження затримано 2 вантажні автомашини у яких вилучено 18400 л спирту (у 80 пластмасових бочках). Затримано 2-а вантажні автомобілі, МАN (ТІR) львів’янината ІVECO сокальчанина.У с.Великосілки Кам’янка-Бузького району Львівської області припинено постачання ще 25000 л спирту. Затримано вантажну автомашину DAF (ТІR) івано-франківця. Прикриттям незаконного переміщення спирту були фіктивні документи служби доставки вантажів ТзОВ «Ін-Тайм» та кузов автомобіля було опечатано підробленими номерними пломбами цього перевізника.На автотрасі Львів-Луцьк у с. Сільце Горохівського району припинено перевезення ще 10 тонн спирту (у 49-ти пластикових бочках) автомобілем «МАN».

Для припинення функціонування незаконного виробництва та затримання усіх причетних осіб, залучено можливості спеціпідрозділу «КОРД» та Батальйону поліції особливого призначення ГУНП у Львівській області та були отримані відповідні ухвали Залізничного районного суду м.Львова на проведення санкціонованих обшуків.Сьогодні проведено 52 санкціонованих обшуки на території трьох областей на міні-заводах фальсифікату, перевалочних базах, по місцю проживання причетних до незаконної діяльності осіб за результатами яких виявлено та вилучено:

У складських приміщеннях с.Милошовичі Пустомитівського району Львівської області (потужністю біля 20000 пляшок за добу);-промислова лінія для виготовлення фальсифікату горілки;-30000 готових пляшок по 0,5 л виготовленого фальсифікату під виглядом горілки різних торговельних марок;-1000 ємностей «bag» із фальсифікованою горілкою по 10 л кожна;-3000 л спирту етилового у пластмасових бочках;- біля 100 тис. марок акцизного здору з ознаками підробки;-корки, плівка та інше обладнання, яке використовувалось для розливу та упакування фальсифікату.На місці виробництва викрито 3 осіб.

У складських приміщеннях у Стрию (потужністю біля 20000 пляшок за добу):-промислова лінія для виготовлення фальсифікату горілки;-14000 готових пляшок по 0,5 л виготовленого фальсифікату під виглядом горілки різних торговельних марок;-10000 л спирту етилового у пластмасових бочках ємністю по 200 л;-90 тис.шт. підроблених марок акцизного збору з ознаками підробки;- біля 10 тис. етикеток горілки різних марок;-корки, поліетиленова плівка та інше обладнання, яке використовувалось для розливу та упакування фальсифікату.На місці виробництва затримано 7 осіб.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...