Полторак повідомив про плани відкриття навчального корпусу Відділу імітаційного моделювання Міжнародного центру безпеки

logo
114998_poltorak_povidomiv_pro_plani_vidkrittja_n.jpeg


Міністр оборони України Степан Полторак на зустрічі з делегацією США подякував за надання обладнання для роботи Міжнародного центру миротворчості та безпеки в м.Яворів Львівської області, повідомляє управління комунікацій і преси Міністерства оборони в середу.

“У майбутніх планах – відкриття навчального корпусу Відділу імітаційного моделювання Міжнародного центру миротворчості та безпеки і я вдячний американській стороні за надання обладнання для роботи Центру”, – сказав С.Полторак на зустрічі.

Сторони обговорили останні події в районі проведення антитерористичної операції. “Незважаючи на численні заклики світових політиків і міжнародних організацій про необхідність припинення вогню на лінії зіткнення, бойовики продовжують обстріли. Оголошене “хлібне перемир’я” на час збору врожаю не виконується з того боку”, – зазначив глава відомства.

Міністр оборони України розповів іноземним колегам про досягнення оборонної реформи, стан і перспективи подальшого надання оборонної допомоги Україні та українсько-американського співробітництва у військовій сфері.


Реклама

А поділитися?