Працівниця ЛОДА оголосила голодування проти бездіяльності Садового

logo
102301_pracivnicja_loda_ogolosila_goloduvannja_p.jpeg


Джерело фото: ZikДжерело фото: Zik

Керівник департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної держадміністрації оголосила про безстрокове голодування. Жінка вважає голодування єдиним способом “достукатись” до Андрія Садового.

Зараз Ольга Березюк знаходиться під міською Ратушею. Перед тим вона подала офіційну заяву про початок акції голодування у Львівську міську раду. На своїй роботі в ЛОДА вона взяла відпустку., – передають «Львівські» з посиланням на ІА «ЗІК».

Ольга розповіла, що вирішила піти на цей крок самостійно ,адже не бачить інших шляхів вирішення питання – щоб міський голова Львова почав виконувати реальну роботу.

“Я вимагаю від Садового перестати займатися популізмом, робити гучні заяви, а робити реальні кроки. Перші кроки – їхати до громад і говорити. Тому що ми не можемо вічно робити за нього його роботу. Буду сидіти тут доти, доки він не розпочне реальних кроків. Безстрокова акція голодування – скільки вистачить сил”, – зазначає Ольга.

Керівниця зазначає, що таким чином висловлює свою громадську позицію. За її словами те, що обговорюється на засіданнях та те, що реально повідомляють сильно відрізняється. Як вона розповіла, Олег Синютка відмовляв її від такого кроку.

Ольга також додала, що вчора Олег Березюк, голова фракції “Самопоміч” у ВР, очевидно, показав єдиний можливий спосіб комунікації із владою – для ефективності.

Більше деталей читайте згодом на “Львівських”.

Нагадаємо, вчора депутат ВРУ Олег Березюк оголосив про відкриття акції голодування з метою припинення “сміттєвої” блокади міста Львова.

Фото заяви Ольги БерезюкФото заяви Ольги Березюк

А поділитися?