Прикордонники будуть посилено патрулювати кордон в день приїзду Саакашвілі

logo
129052_prikordonniki_budut_posileno_patruljuvati.jpeg


Політична партія “Рух нових сил” повідомила, що 27 народних депутатів вимагають у голови Державної прикордонної служби Петра Цигикала і глави Державної міграційної служби Максима Соколюка прибути 10 вересня в пункт пропуску Краковець, через який Михайло Саакашвілі планує повернутися в Україну.

Про це партія написала на своїй сторінці в Facebook.

Нардепи також повідомляють про намір бути присутніми цього дня у пункті пропуску через державний кордон “Краківець” Яворівського району Львівської області для “здійснення депутатського контролю за дотриманням законодавства України та міжнародних договорів”.

Прес-секретар Державної прикордонної служби Олег Слободян у коментарі виданню “Українська правда” повідомив, що знає про таку пропозицію нардепів, але не знає, чи надійшло це звернення в адміністрацію. При цьому він все ж сказав, що з керівництва хтось буде у будь-якому разі.

“Особливих заходів не буде і не повинно бути, але, з огляду на те, що деякі політичні сили планують зібрати перед пунктом пропуску велику кількість людей – це все-таки межа, а не прохідний двір – звичайно, ми будемо посилювати прикордонні наряди. Ми не впевнені, що при такій кількості людей обійдеться без провокацій”, – сказав він.

Нагадаємо, раніше в ГПУ заявили, що запити від Грузії про видачу колишнього грузинського президента, екс-голови Одеської обласної державної адміністрації Михайла Саакашвілі в 2017 році не надходили.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...