Роман Гданський: Так грати не маємо права. Будемо робити висновки

Головний тренер винниківського «Руху» Роман Гданський поділився враженнями від матчу у Новій Каховці, у якому «Рух» з рахунком 1:2 поступився місцевій «Енергії».

«Провалили перший тайм матчу, – каже Роман Гданський. – Були проблеми в усіх лініях. Суперник виглядав зібраніше і зумів створити нам проблеми. На жаль, ми програли усе: підбори, єдиноборства. Після забитого гола ми чомусь зупинилися. На цьому полі нам майже нічого не вдавалося. Ми звикли грати у комбінаційний футбол, а на цьому полі це робити було дуже важко. З гольовими моментами у першому таймі також справи були не найкращі. Мабуть, можна пригадати якісь напівмоменти біля воріт суперника.

У другому таймі хлопці уже зрозуміли, що потрібно грати уже по-іншому. Можна сказати, що ми сиділи на частині поля суперника, була певна навала на їхні ворота. Суперник одного разу перейшов центр поля і ми пропустили другий гол. Будемо аналізувати чому так сталося. Можливо, з нашої сторони була недооцінка суперника, можливо якісь інші причини. Втім, так грати, як ми зіграли проти «Енергії», ми не маємо права. Як то кажуть, то не вписується у жодні рамки. Будемо робити висновки».