Садовий має займатися містом, а не політикою – Антонищак

logo
56699_sadovij_mae_zajmatisja_mistom_a_ne_politi.jpeg


Садовий має займатися містом, а не політикою - Антонищак

Андрій Садовий має визначитися, хто він – міський голова чи політик та займатися службовими обов’язками.

Про це у коментарі Lvivnews заявив координатор 1-го батальйону Національної гвардії України, народний депутат України VIII скликання, народний депутат від фракції партії «Блок Петра Порошенка» Андрій Антонищак, коментуючи ситуацію із сміттям у Львові.

“Для того що б у нас все було добре, потрібно займатися роботою, а не політикою, як зараз всі роблять”, – каже Антонищак.

За словами політика, Садовий не займається вирішенням питання сміттєпереробки, а лише вставляє палки у колеса тим, хто реально працює.

“Садовий як і мав під контролем все сміття, так і має. Нам потрібно будівництво полігону в області, цим питанням зараз займаються, але займається губернатор, а мер тільки вставляє палки в колеса. Мер нехай визначиться, хто він – політик або міський голова, якщо голова, то нехай займається містом, а не політикою”, – зазначає політик.

Нагадаємо, в травні 2016 року на сміттєзвалищі біля Львова стався обвал твердих побутових відходів, внаслідок чого під завалами опинилися троє рятувальників.

31 травня знайшли два тіла під завалами. Один з них виявився депутатом Жовковської міськради. Пізніше ввечері на полігоні в Грибовичах знайшли тіло третього працівника управління ДСНС України у Львівській області.

Після цього львівське сміття стали вивозити в інші регіони України.

Мер Львова Андрій Садовий заявив, що ситуація зі сміттям у Львові залишається складною, понад 20% контейнерних майданчиків переповнені.

Згодом Андрій Садовий заявив про небезпеку надзвичайної екологічної ситуації у Львові через неможливість утилізації сміття.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...