Садовий шукає того, хто буде «крайнім за все, що робиться в місті»

logo
80277_sadovij_shukae_togo_hto_bude_krajnim_za_v.jpeg


sadandrПосада заступника міського голови Львова з гуманітарних питань наразі вакантна. Як прокоментував мер Львова, він веде перемовини з претендентами на цю посаду і хотів би якомога швидше її заповнити, передає прес-служба мерії.

«Я хотів би заповнити цю вакансію якомога скоріше. Веду перемовини. Ви розумієте, що охочих дуже не багато, які  мали би фах, таланти і здібності. Це треба  тратити дуже багато зусиль і часу, щоби переконувати людей, щоб вони готові були сюди йти і кожен день спілкуватись з правоохоронними органами, давати відповіді на дуже складні питання, бути крайнім за все, що робиться в місті. Це дуже не просто», – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Також мер відповів на запитання журналістів щодо пропозицій призначити на цю посаду Парасковію Дворянин.

«Я на цю тему з нею ще не спілкувався. Я обурений тим, що  вчора було проголосовано на сесії обласної ради. На мою думку, це не гідне рішення. Ополчитися проти жінки, яка чесно і гідно працює, виконує свою роботу. Я вважаю, вони зробили дуже не правильно. Я розумію, що тиск з банкової надзвичайно великий, але екстрено скликати сесію, щоб термінового її звільнити – не правильно», – додав міський голова Львова Андрій Садовий.

Наразі обов’язки заступника міського голови з гуманітарних питань виконує Галина Слічна, директор департаменту гуманітарної політики.


Реклама

А поділитися?