Садовому заважає страх спілкування з людьми, – Денисенко

logo
101966_sadovomu_zavazhae_strah_spilkuvannja_z_lj.png


19 червня, 2017, 15:40

Протягом останнього року львівський міський голова, лідер партії “Самопоміч” Андрій Садовий не відвідав жодної із 14 запропонованих йому ділянок під побудову полігону з утилізації твердих побутових відходів

Про це заявив народний депутат від “Блоку Петра Порошенка” Вадим Денисенко в ефірі Еспресо.TV.

“Садовому і Березюку (голові парламентської фракції “Самопомочі” Олегу Березюку – ред.) потрібно піднятися і не голодувати на сходах Адміністрації президента, а поїхати на ті 14 ділянок. Вибрати одну, поговорити із місцевими жителями. Домовитися на яких умовах Львів починає будувати полігон, після цього, якщо він говорить, що за півроку, тоді стає зрозумілим скільки ще часу він вивозитиме сміття на інші полігони. І тоді люди це нормально сприймуть”, – пояснив Денисенко.

Разом з тим він наголосив, що вирішення проблеми зі сміттям у Львові є виключною компетенцією і відповідальністю міської влади.

“Ніде в світі сміття не є державною ситуацією, це прерогатива місцевої влади”, – сказав Денисенко.

Окрім того, зауважив нардеп, погоджуватися приймати львівське сміття не бажають навіть представники “Самопомочі” на місцях. 

“Я наведу один простий малесенький приклад. Під Львовом є містечко Миколаїв, де міська рада розглядала питання вивезення сміття на їхній полігон. І фракція “Самопомочі” у Миколаївській міській раді не підтримала те, щоб львівське сміття вивозили до Миколаєва”, – розповів Денисенко.

Однак, Садовий не поспішає говорити з місцевими громадами і депутатами (у т.ч. вланої фракції), заявив політик.

“Йому заважає його страх спілкування з людьми. Як тільки він виїде і домовитися з цими громадами, далі піде все як по маслу. Не може за нього домовлятися хтось інший, це неправильно”, – підсумував Денисенко.

19 червня Березюк оголосив голодування через “блокаду” львівського сміття. Свою акцію він проводить на вході до Адміністрації президента, оскільки у “Самопомочі” вважають, що саме звідти блокується вивезення львівського сміття на ТПВ-полігони на усій території України. “Вони дають людям зрозуміти: будете допомагати Львову, будуть приймати сміття – отримаєте кримінальні справи і кримінальні переслідування”, – пояснив Садовий. 
Минулого тижня Денисенко закликав Садового піти у відставку, мер відповів відмовою.


Реклама

А поділитися?