Сихівчани отримали новий дитсадок

logo
64252_sihivchani_otrimali_novij_ditsadok.jpeg


У Львові на вул. Зубрівській відкрили новий дитячий садок. Приміщення вивільнили від орендарів. У щойно відремонтовані групи прийняли понад сотню дошкільнят. І ще стільки ж зможуть взяти восени. Загалом за минулий рік у місті додатково відкрили 36 груп, у яких тепер виховують близько тисячі дітей.

«Нам було дуже тяжко потрапити в садочок. Ми намагались в різні садочки потрапити і нарешті нас прийняли в цей. Якби він не відкрився, то ми би на цей рік в садочок не пішли», – поділилася мама 3-річної дівчинки Анна.

Багато років приміщення на Зубрівській були в оренді – спочатку у Сихівської райадміністрації, потім в управління юстиції. Тому ремонтувати усе довелося капітально.

«Цей садочок не працював 20 років. Тут навіть є басейн, який взагалі ніколи не працював. Загалом 300 дітей, які мешкають на Сихові, будуть мати можливість відвідувати цей садочок. І будемо працювати над тим, щоб також у цьому садочку з’явився басейн», – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Зараз садочок відвідує 130 дітей.

«У нас відкрито п”ять груп. Напевно, відкриємо ще п’ять до вересня. Зараз працюють у нас дві групи раннього віку, дві групи молодшого віку і одна середня група», –розповіла завідувач ДНЗ № 17 Світлана Назаркевич.

Та ще до вересня кількість вихованців подвоїться, бо навесні знову почнуть ремонт – вже у сусідньому корпусі.

«Проблема була в орендарях. Управління юстиції змогло вивільнити ці приміщення на Зубрівській лише у вересні-жовтні місяці. Тому ми не мали можливості фізично починати там роботи, тільки потепліє, ми будемо працювати з благоустроєм території і облаштовувати дитячі майдначики. Територія цих груп – відділена і не становить загрози життю і безпеці дітей», –пояснила директор департаменту з гуманітарних питань Галина Слічна.

Цьогоріч за кошти міста у Львові відкриють ще 22 додаткові групи. А до кінця наступного року місць у дитсадках повинно вистачити усім охочим.

А поділитися?