Сироварні, пивоварні та замки : львів’янам презентують найкращі локації України.

logo
32755_sirovarni_pivovarni_ta_zamki_lviv_janam_p.png


В рамках Львівського міжнародного форуму індустрії, туризму та гостинності 2016 мешканців міста ознайомлять з проектом “Знайдено в Україні: сервіс, готелі, ресторани, люди та дива”. Відтак, усім охочим розкажуть про найцікавіші знахідки та локації на території України, а також про український сервіс.

фото з сайту проекту "Знайдено в Україні"

фото з сайту проекту “Знайдено в Україні”

Як розповіла заступник начальника управління туризму та курортів Львівської ОДА Наталя Табака , експедиція учасників проекту “Знайдено в Україні тривала протягом двох років. «Вони подолали більше 100 тисяч км, відвідали 200 міст, 1000 сіл і кілька сотень готелів – усе заради того, аби спробувати вплинути на український сервіс методом інформаційного потоку: детально показати і розказати про те, що зустрічали на шляху, а також вирішити проблеми, з якими зіштовхуються мандрівники”, – розповіла Наталя Табака. Про український сервіс , а також  найнезвичайніші місця для гастрономічного туризму,  зокрема, про готелі, замки, сироварні , пивоварні та інші об’єкти розкажуть під час першої події. 

Під час другої події можна дізнатися, як запускати великі проекти при мінімумі коштів; як розвивати внутрішній туризм, якщо ви – мама трьох дітей, та як розпочати втілювати в життя власні цілі. Ну і, звичайно, – кілька рецептів краси від закарпатських мольфарів.

Місце проведення форуму: вул. Коперника, 17, Палац мистецтв, Конференц-зала №1.Початок 20 жовтня о 14:50.

Участь безкоштовна при умові попередньої реєстрації на виставку програми “Галицькі експозиції”. Зареєструватись можна тут .

Окрім цього , 20 та 21 жовтня учасникам представлять доповіді на інші теми, детальніше про які можна прочитати за посиланням : https://findinukraine.com.ua/events/1_expo/ .

Підготувала Олена Ільків


Реклама

А поділитися?