Сьогодні у Львові відбудеться концерт знаного органіста Віталія Півнова

logo
sogodni_u_lvovi_vidbudetsja_koncert_znanogo_organista_vitalija_pivnova.jpg


Літній концертний сезон у Львівській обласній філармонії у розпалі. Першого липня розпочався I Фестиваль концертів літньої пори «Pizzicato e Cantabile».

У п’ятницю, 8 липня, о 19:00, у межах фестивалю відбудеться концерт знаного львівського органного майстра і органіста Віталія Півнова, який відкриє завісу невідомості та запросить у дивний світ органної музики Скандинавії.

У програмі прозвучать твори для органа Яна Сібеліуса, Ґустава Шенберґа, Нільса ля Кура, Селіма Пальмґрена, Оскара Ліндберґа та Еґіла Ховланда. На Фестивалі літньої пори Скандинавія – півострів Північного сяйва, вікінгів, ельфів і фіордів – зазвучить мовою органу.

За словами Олени Мацелюх, фундатора та організатора нового Фестивалю: «Віталій Півнов – приклад органного виконавства; виконавець, який творить сучасну історію органобудування. Музикант відновив орган костелу св. Мартина у Львові та костелу св. Лазаря у Львові, органи у Збаражі, Мукареві, Підлісному, Поморянах, Ужгороді, а також проводив ремонтні роботи органів: Ужгород, Середнє, Полонне, Бар, Дунаївці, Кам’янець-Подільський. Поряд з органобудуванням виступає як соліст-органіст. У його репертуарі: музика композиторів від бароко до сучасності, концерти з творів окремих композиторів, оригінальні літературно-музичні композиції. Здійснив гастролі по Україні, Росії, Білорусі, Литві, Молдові, Латвії, Естонії, Киргизстані, Таджикистані, а також Польщі та Чехії».

8 липня

Loading…

lito1

Статті пов’язані мітками

Loading…

А поділитися?Вам має сподобатись...