Сьогодні у Львові відбудеться унікальна лекція з права: де подивитися онлайн

logo
34827_sogodni_u_lvovi_vidbudetsja_unikalna_lekc.jpeg


Сьогодні, 27 жовтня, у Львові колишня радниця Європейської комісії і Палати лордів Парламенту Сполученого Королівства Еріка Шищак розповість про актуальні проблеми у сфері забезпечення верховенства права, правосуддя та справедливості. Лекцію можна буде переглянути наживо.

Український католицький університет спільно з Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) продовжує серію лекцій UCU Rule of Law Lecture Series від провідних американських правників, присвячених актуальним викликам та проблемам у сфері забезпечення верховенства права, правосуддя та справедливості.

Восьма лекція від UCU Rule of Law Lecture Series відбудеться 27-го жовтня (четвер) о 16:30 год. у лекторії Академічного корпусу Українського Католицького Університету за адресою вул. Козельницька, 2а в рамках відкритої лекції професора права Університету Сассекса (Велика Британія), адвоката, колишнього радника Європейської комісії і Палати лордів Парламенту Сполученого Королівства Еріки Шищак на тему: «Роль національного судді і верховенство права при застосуванні норм законодавства ЄС».

До участі запрошуються представники професійного юридичного середовища, науковці, студенти-правники та всі зацікавлені питаннями верховенства права і реформування системи права в Україні. Лекція відбуватиметься англійською мовою. Під час заходу буде забезпечуватися синхронний переклад.

Місце проведення – лекторій Академічного корпусу Українського католицького університету (вул. Козельницька, 2а).

Початок заходу – о 16:30 год. Після завершення лекції усі учасники запрошуються на каву-брейк.

Участь у заході безкоштовна. Для участі в лекції необхідно зареєструватися за посиланням: goo.gl/Uvw0t1.

Онлайн-трансляцію можна буде переглянути за посиланням: http://tvoemisto.tv/on-line/.

Проект організовується Центром верховенства права УКУ спільно з Програмою USAID із реформування сектору юстиції «Нове правосуддя» за співпраці з Асоціацією правників України та Європейською Бізнес Асоціацією.

За детальнішою інформацією звертатися до Марії Тарас: rlc@ucu.edu.ua, +380685991815.


Реклама

А поділитися?