Стало відомо, чому затягується будівництво Польського дому у Львові

logo
106595_stalo_vidomo_chomu_zatjaguetsja_budivnict.jpeg


Сенат не передав 4 мільйонів злотих (близько 1 мільйон євро) для побудови Польського дому у Львові. Установу планували відкрити восени 2018 р., до 100-ої річниці відновлення Польщею незалежності. Проте завершення будівництва може затягнутися через нестабільне фінансування, – пише ZiK.

Про це повідомляє «Польське радіо».

Голова Товариства «Спільнота польська» (Wspólnota Polska) Даріуш Боніславський сказав «Польському радіо», що з 10-ти мільйонів злотих, про які клопоталася організація на цей рік, Сенат виділив 4 мільйони. Однак навіть ці гроші досі не надійшли на рахунок Спільноти.

«Чотири мільйони це сума, яку ухвалою Сенату виділено на реалізацію цього проекту. Я хочу чітко наголосити, що ця сума нам надана лише на папері. Ми в цей момент ще не підписали договору з Сенатом і, що з цим пов’язане, не отримали цих засобів», – підкреслив голова Товариства «Спільнота польська».

Спікер Сенату Станіслав Карчевський під час візиту в Будапешті заявив, що контроль над переданими досі «Спільноті польській» фінансовими засобами був незадовільним і додав, що після усунення недоліків Сенат передасть гроші.

Вартість цього інвестиційного проекту у Львові оцінюють на 42 мільйони злотих (близько 10 млн євро), але якщо будівництво продовжиться, кошт інвестиції може збільшитися.

Нагадаємо, що днями спікер Сенату Польщі Станіслав Карчевський повідомив, що через незалежні від нього причини його візит до Львова 23 червня відкладено. Метою поїздки політика мала бути інспекція стану робіт у місці будівництва Польського дому у Львові.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...