Священик УАПЦ з Львівщини возить людей на поклін до московського патріархату

logo
101688_svjawenik_uapc_z_lvivwini_vozit_ljudej_na.jpeg


Парафія УАПЦ з Львівщини здійснює паломництво до МП.

Про це йдеться в повідомленні спільноти Церква Свт. Іоана Золотоустого УАПЦ села Піски на ФБ.

«15 червня з ласки Божої парафіянами нашого храму разом з отцем Богданом, було здійснено паломництво в Свято- Успенську Почаївську лавру. Прочани ознайомилися з історією монастиря, велике враження на прочан справив новий Спасо-Преображенський собор. В Успенському соборі приклалися до стопи Божої Матері та до Почаївської чудотворної ікони. В печерному храмі молилися біля нетлінних мощей прп. Іова та Амфілохія Почаївських. Усіх вразила велич, краса, багатство і дух лаври. 

Після відвідин лаври, молилися і з вірою омивалися святою водою на джерелі св. Праведної Анни .Поїздка духовно збагатила, укріпила віру, залишила багато вражень та емоцій у прочан, які запам’ятають це на все життя. Слава Богу за все…», – написано в повідомленні.

В коментарях люди висловили обурення зважаючи на те, що в Україні іде війна і бути причетним до будь-чого, що зв’язано з Москвою є некоректно.

«А куди? Найближча лавра!!! А те що там МП а не УАПЦ чи КП то це проблема людей та суспільства.. треба було забрати давно але як же Москва віддасть», – відповіли на закиди.

А поділитися?