“Тестування колії триває успішно, трамвай на Сихові почне курсувати з 17 листопада”, – Олег Береза

logo
39436_testuvannja_koliji_trivae_uspishno_tramva.png


“Тестування колії триває успішно, трамвай на Сихові почне курсувати з 17 листопада”, – Олег Береза

Впродовж останнього тижня у Львові продовжують тестувати нову трамвайну колію на Сихові. Тепер обкатку трамвайного полотна здійснюють на новеньких трамваях “Електрон”.

Як розповів у коментарі 032.ua директор “Львівавтодору” Олег Береза, жодних зауважень до роботи трамвайної колії у процесі тестування не виникало.

“Трамвай поїде 17-го листопада, як і передбачалося. Спочатку на лінії курсували старі трамваї, завдяки чому ми змогли перевірити, як колія переносить навантаження техніки. А вчора на Сихові вже курсували нові трамваї “Електрон”. Все пройшло нормально, трамвай спокійно проїхав по колії, із зупинками теж все все добре. Ніяких зауважень під час тестування не виникло”, – розповів Береза.

Нагадаємо, що відкриття трамвайної колії на Сихові відбудеться у четвер, 17-го листопада. Трамвайний маршрут пролягатиме від кінотеатру Довженка до площі Соборної, а згодом електротранспорт буде курсувати до колишнього ринку “Санта-Барбара”.  Крім того, у Львові розглядають варіант із цілодобовим курсування трамвая на Сихові. 

Читайте також на нашому сайті: 


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...