У церкві пахне миром

logo
u_cerkvi_pahne_mirom.jpg


Тепер до села Березів, що на Львівщині, з’їжджаються паломники, аби помолитись біля розп’яття, на якому час до часу з’являється миро, пише газета “Експрес”.

“Цей дерев’яний хрест нашому храму подарували вихідці зі села, привезли з Боснії та Герцеговини, — каже протоієрей Василь Андрейків, парох храму святого Івана Богослова. — Першим, хто побачив сліди мира на ногах Ісуса, був наш паламар, восьмикласник Олег Щерба. Хлопця здивувало, що воно має дуже яскравий та приємний запах…”

За цим явищем у церкві спостерігали тиждень. Сюди приїздили священики разом із деканом Старосамбірського району.

“Спершу думали, що це конденсат через вологість у храмі, — каже отець Василь. — Однак, коли всі зауважили ароматний запах мира, сумніви зникли! Владика Дрогобицько-Самбірський Яків благословив, аби мирували цим миром вірних. Він визнав, що хрест мироточить. Після цього благословення ми започаткували проведення щосереди та щоп’ятниці Акафіст Животворящому Хресту Господньому”.

За словами священика, хрест мироточить лише час до часу. Сьогодні все миро, яке зібрали з нього, вже використали, адже до храму приїздило чимало людей із надією отримати благословення та зцілення.

“Коли ми прийшли до храму, то побачили на хресті сліди від мира, які йшли від колін, — каже Любов Курій, що приїхала до села Березів, щоб побачити чудо та отримати миропомазання. — Запах, який витав у церкві — дуже приємний, свіжий, солодкавий. Одразу скажу всім скептикам: це не запах олійної фарби…”

Юлія Лозинська, фото Любові Курій

А поділитися?