У фільмі Кшиштофа Зануссі знімається актор зі Львівщини

logo
130883_u_filmi_kshishtofa_zanussi_znimaetsja_akt.jpeg


12.09.2017, 18:17

"Эфир", Занусси, Остап ВакулюкХодорівчанин Остап Вакулюк знімається у головній ролі фільму “Ефір” всесвітньо відомого режисера Кшиштофа Зануссі. Про це повідомляє прес-служба Жидачівської райдержадміністрації.

Нагадаємо, польський кінорежисер Кшиштоф Зануссі знімає у Львові повнометражний художній фільм “Ефір”. Містична драма “Ефір” – авторська версія легенди про доктора Фауста, який  виступає в ролі військового лікаря, що проводить наукові експерименти з метою отримання влади над іншими людьми. Дія фільму розгортається в часи Першої світової війни, на теренах Галичини та Поділля. Зйомки фільму почалися у Польщі,  а після Львова продовжаться в Угорщині.

Головні ролі у фільмі виконують польський актор Яцек Понедзялек, угорець Ласло Жольт та молодий український актор Остап Вакулюк. Для 25-річного Остапа це перший досвід у великому кіно. Він родом із Ходорова, вчився на актора драми в Національному університеті театру, кіно й телебачення імені Карпенка-Карого, згодом — на стипендії у відділенні кіно й телебачення польського Університету Шльонска (Силезія) та на стипендії в кіноакадемії міста Саламанки (Іспанія).

Проект фільму є одним із переможців Дев’ятого конкурсного відбору Держкіно та отримав державну підтримку у розмірі 16 млн. 650 тисяч грн. (загальний бюджет фільму – 61 млн. грн.).

Ходоровчанин Остап Вакулюк снимается в главной роли фильма “Эфир” всемирно известного режиссера Кшиштофа Занусси. Об этом сообщает пресс-служба Жидачевской райгосадминистрации.

Напомним, польский кинорежиссер Кшиштоф Занусси снимает во Львове полнометражный художественный фильм “Эфир”. Мистическая драма “Эфир” – авторская версия легенды о докторе Фаусте, который выступает в роли военного врача, проводящего научные эксперименты с целью получения власти над другими людьми. Действие фильма разворачивается во времена Первой мировой войны на территории Галичины и Подолья. Съемки фильма начались в Польше, а после Львова продолжатся в Венгрии.

Главные роли в фильме исполняют польский актер Яцек Понедзялек, венгр Ласло Жольт и молодой украинский актер Остап Вакулюк. Для 25-летнего Остапа это первый опыт в большом кино. Он родом из Ходорова, учился на актера драмы в Национальном университете театра, кино и телевидения имени Карпенко-Карого, затем – на стипендии в отделении кино и телевидения польского Университета Шлёнска (Силезия) и на стипендии в киноакадемии города Саламанки (Испания).

Проект фильма является одним из победителей Девятого конкурсного отбора Госкино и получил государственную поддержку в размере 16 млн 650 тыс. грн. (общий бюджет фильма – 61 млн грн.).


Реклама

А поділитися?