У голосуванні за «розумний» мікрорайон Львова визначився лідер

logo
35216_u_golosuvanni_za_rozumnij_mikrorajon_lvov.jpeg


28 жовтня завершується онлайн-голосування за мікрорайон Львова, який у наступному році стане «розумним». Голосування триматиме до кінця доби, а офіційні результати голосування оголосять у понеділок. Проте наразі є очевидний лідер – це Наукова – Володимира Великого.

Станом на п’ятницю, тобто останній день голосування на сайті проекту, із значним відривом лідирує мікрорайон Наукова – Володимира Великого, який отримав майже 1,7 тис. голосів. Друге місце посідає Рясне-1 – (понад 1,1 тис. голосів), третє – Топольна – Замарстинів (близько 500 голосів). Загалом у голосуванні взяли участь майже 6 тис. мешканців.

Перша десятка мікрорайонів, які лідирують у голосуванні станом на 17:30 28 жовтня

Як розповів ZAXID.NET в.о. начальника ІТ-управління ЛМР Іван Коржов, голосування триматиме до кінця доби 28 жовтня. «Після цього будемо перевіряти, щоб не було накруток голосів. Хоча я думаю, що значних накруток немає. Проголосувати з однієї електронної пошти та з одного телефону можна лише один раз. Крім того, з однієї ІР-адреси можна використати лише три електронні пошти. Офіційні результати плануємо оприлюднити в понеділок», – сказав Коржов.

Він також зазначив, що з понеділка протягом місяця фахівці з ІТ-компаній, посадовці ЛМР та активісти будуть обстежувати район-переможець, щоб визначати, які саме інновації будуть у мікрорайоні. Це можуть бути «розумні» зупинки, камери відеоспостереження, сонячні батареї тощо.

28 листопада на форумі електронного врядування представлять проект перетворення мікрорайону.

Усі елементи «розумного» району Львівська мерія планує впровадити протягом 2017 року.

А поділитися?Вам має сподобатись...