У квартиру в центрі Львова, яка вчора горіла, знову викликали рятувальників

logo
111676_u_kvartiru_v_centri_lvova_jaka_vchora_gor.jpeg


17 липня у Львові знову надійшов виклик у будинок на проспекті Свободи в центрі Львова, в якому вчора, 16 липня, виникла масштабна пожежа. Причиною занепокоєння став різкий запах диму.

Як уточнив ZAXID.NET речник ДСНС Львівщини Віталій Туровцев, мешканці сусіднього будинку поскаржилися на запах диму з квартири, яка вчора горіла. Рятувальники виїхали на виклик і з’ясували, що самого горіння там не виявлено, однак речі, які горіли вчора, виділяють запах диму. А висока температура повітря його посилює. Тому пожежники ще раз для певності пролиють їх водою.

Нагадаємо, внаслідок пожежі 16 липня на проспекті Свободи, 31 у центрі Львова пошкоджено дерев’яні балкони, близько 500 м2 металевої покрівлі та світловий ліхтар над сходовою кліткою, знищені крокви та пошкоджено дерев’яне міжповерхове перекриття 3-го поверху. Також під час гасіння пожежі водою залиті стелі та стіни в житлових квартирах на 3 та 2 поверхах. Мешканців двох квартир тимчасово відселили. Попередньою причиною займання назвали коротке замикання.

До ліквідації пожежі залучали 45 вогнеборців та 10 одиниць техніки.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...