У Львові озвучили гонорари кілерів, які підірвали Гелендваген

logo
27187_u_lvovi_ozvuchili_gonorari_kileriv_jaki_p.jpeg


Один із підозрюваних уже відправлений за ґрати без права внесення застави.

У Львові обирають запобіжний захід підозрюваним у замаху на бізнесмена Богдана Копитка, кортеж якого підірвали у серпні на заміській трасі. Бізнесмен тоді вцілів, а от троє його охоронців загинули, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

До Галицького районного суду доправили трьох затриманих. Автозак чомусь стояв біля входу півтори години. Потім їх почали по одному заводили до зали суду. Уже відомо, що 29-річному підозрюваному присудили тримання під вартою на два місяці без можливості внести заставу.

ТСН. 19:30
Сьогодні, 20:55

Кортеж Богдана Копитка підірвали у серпні. Бізнесмен тоді вцілів, а от троє його охоронців загинули. Напередодні правоохоронці провели масштабну спецоперацію. Уже відомо, що одному із них 29-річному підозрюваному обрали тримання під вартою на два місяці без можливості внести заставу.

Відомо також, що загалом затриманих п’ятеро. Один із них – громадянин РФ. “Екзотична молода людина”, – прокоментував його міністр Арсен Аваков, маючи на увазі численні татуювання зі свастикою та іншою неонацистською символікою. Інші затримані – мешканці Тернопільської, Чернівецької та Київської областей. Замовник – львів’янин.

Правоохоронці припускають, що злочинці мали намір довести свою справу до кінця. Також відомо, що за вбивство банда мала отримати 2,6 млн гривень. 600 тисяч вони взяли авансом, решту їм пообіцяли після смерті бізнесмена. “Це було стійке злочинне угрупування, яке мало з собою велику кількість боєприпасів, вогнепальної зброї та вибухових речовин”, – заявив прокурор Львівської області Юрій Квятківський.

У поліції показали російського неонациста, відповідального за смертельний вибух у Львівській області

Укрaїнa
Сьогодні, 18:58

За словами правоохоронців, злочнці готувалися до серпневого замаху близько двох місяців. Під дорогу заклали три протитанкові міни. Дві міни вибухнули і убили трьох охоронців бізнесмена, одна міна не спрацювала і її знайшли згодом. Обшуки і допити тривають, тож затриманих у цій справі може бути більше, аніж п’ять. Мотивами замаху генпрокурор назвав боротьбу за сфери кримінального впливу.

Кореспондент ТСН Наталка Волосацька

А поділитися?